کارخانه کشتی تجهیزات Fengxian شانگهای

ساخت هوشمندانه با شکوه، ایجاد یک مارک سنتنیال

خانه محصولاتمخزن فشار دیافراگم

مخازن فشار دیافراگم فولاد کربن برای سیستم های آب خنک 1.6MPa فشار

مخازن فشار دیافراگم فولاد کربن برای سیستم های آب خنک 1.6MPa فشار

  • مخازن فشار دیافراگم فولاد کربن برای سیستم های آب خنک 1.6MPa فشار
مخازن فشار دیافراگم فولاد کربن برای سیستم های آب خنک 1.6MPa فشار
جزئیات محصول:
محل منبع: شانگهای چین
نام تجاری: Shenjiang
گواهی: ISO BV SGS CE ASME
شماره مدل: SJ-2000-5
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا برای هر مخزن
زمان تحویل: 15 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: D / A، D / P، L / C، T / T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000 مجموعه یک ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فولاد کربن فشار: 1.6 میلیون پوند
درجه حرارت: 80 درجه گرایش: عمودی
فکر دیوار: 8 میلی متر ارتفاع: 2741
قطر: 1200 میلیمتر
برجسته:

جایگزینی مخزن مخزن

,

مخزن آب دیافراگم

1. تجزیه و تحلیل حجم پنوماتیک مخزن دیافراگم برای حفاظت از آتش

جریان جریان اولیه از نوع تامین مخزن دیافراگم، جریان پمپ فقط نیاز به بررسی نشت سیستم یا دیافراگم نوع مخزن فشار را بر نیازهای جریان، به طوری که جریان ممکن است مناسب برای انتخاب کمی کوچکتر است. برای تنظیم کننده سیستم آتش نشانی هیدرنت پمپ جریان به حدود کمتر از یک آتش نشانی از آب، ≤ 5 L / ثانیه. سیستم اسپری جریان کمتر از یک نازل یک پمپ تنظیم کننده ≤ 1 لیتر بر ثانیه است.

 

مقایسه دو امکانات سوپرشارژر

سیستم ساده و آسان برای کار است، کنترل سیستم ساده است، برای اطمینان از شرایط کاری طبیعی سیستم انتخاب یک عملکرد خوب از پمپ خط لوله کم قدرت، دستگاه باز و بازپرسی کردن قابل اعتماد است؛ منبع تغذیه باید اطمینان حاصل شود که مدار دوگانه و به طور خودکار می تواند تغییر کند. کاستی از چنین روش های فشار زیر: برای نوسانات فشار نشتی لوله در سیستم تامین آب بزرگتر، پمپ خط لوله شروع و متوقف می شود، آسیب های تجهیزات، سرعت شکست بالا، افزایش مصرف انرژی، در نتیجه افزایش هزینه های عملیاتی. در حالی که ایمنی کم است کم است.
در مقایسه با سیستم فشار یکپارچه لوله پمپ، دیافراگم مخزن فشار نه تنها می تواند حجم را تنظیم (ذخیره 30S داخلی آتش آب)، مهم تر از ذخیره انرژی است. پمپ رگولاتور در هر زمان برای شروع، شما می توانید یک فشار طولانی مدت لوله شبکه نگه دارید، تعداد دستگاه شروع کمتر، هزینه های عملیاتی پایین، بالای شبکه لوله اغلب در وضعیت فشار آب، تامین آب امن و قابل اعتماد است. در ابتدای آتش، دیافراگم مخزن فشار نه تنها برای اطمینان از اینکه لایه های چندین فشار هیدوره و فشار نازل مورد نیاز است، بلکه 30 سیلندر آتش سوزی داخلی (450 لیتر) را فراهم می کند. به عبارت دیگر، هیدرنت یا نازل در هر زمان برای برآوردن نیازهای فشار آب آتش، در این نقطه دیافراگم نوع فشار مخزن به طور قابل توجهی - بهتر از پمپ تقویت کننده. اما سیستم تحت فشار مخزن دیافراگم همچنین دارای نقص است: تجهیزات مساحتی نسبتا بزرگ را پوشش می دهد، یک زمان سرمایه گذاری نسبتا بالا است.

روش انتخاب مخزن نوع دیافراگم نوع

دو نوع از امکانات تحت فشار دارای نقاط قوت خود هستند، در پروژه خاص باید به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گیرد، طراحی مناسب را انتخاب کنید. برای یک کلاس از ساختمان های بلند و ساختمان های مهم، آتش سوزی ناشی از زیان های بزرگ، الزامات آتش سوزی بالا، باید سعی کند از امکانات فشار فشاری مخزن دیافراگم برای حل نیازهای فشار چند لایه بالا استفاده کند و تنظیم کننده باید استفاده از قابلیت اطمینان دو نوع ساختمان های بلند و ساختمان های خطرناک معمولی به علت محل، سرمایه و شرایط دیگر، ممکن است فقط پمپ تقویت کننده را در نظر بگیرد، اما در انتخاب پمپ تقویت کننده محصولات باید کیفیت قابل اطمینان را تضمین کنند.

نتیجه

این که آیا آن یک مخزن تنظیم کننده یا پمپ تقویت کننده است، برای حفاظت از فشار هیدرتیک اولیه و حفاظت از فشار آب نازل، و موفقیت آتش اولیه کلید کنترل آتش است، آتش را می توان به حداقل از دست دادن کاهش می یابد.
به طور خلاصه، ساختمان های بلند بلند ساختمان های فشار بالا مخزن آتش باید با توجه به مشخصات کنترل مهندسی خاص طراحی شوند؛ جریان پمپ تقویت کننده، سر و ظرفیت کل مخزن تنظیم کننده و پارامترهای دیگر نیز باید بر اساس شرایط مختلف تعیین شود، به جای استفاده از مکانیکی، به طوری که مشخصات، عملیات قابل اعتماد، اقتصادی و منطقی را برآورده سازد.

2. نصب مخزن فشار دیافراگم

1. دیافراگم فشار مخزن آب را می توان به طور مستقیم به موازات لوله های آب متصل می شود، لوله آب باید در انتهای بدن مخزن نصب شود تا دریچه فاضلاب نصب شود.
2. اتاق یا محل قرارگیری مخزن فشار دیافراگم باید با امکانات زهکشی، روشنایی و تهویه مناسب، گرد و غبار کم در محیط زیست، گاز خورنده و بدون انجماد فراهم شود. دمای محیط باید 5-40 ℃، رطوبت نسبی هوا نباید بیش از 85٪ باشد، دمای آب از 60 ℃ تجاوز نمی کند.
3. دیافراگم مخزن آب مخزن نصب در فضای باز، باید باران، آفتاب و رطوبت امکانات، و هیچ انجماد در برنامه های فنی فصلی سرد وجود دارد.
4. فاصله از بالای مخزن تا پایین ترین نقطه ساختار ساختمان نباید کمتر از 0.3 متر و فاصله خالص بین دیواره مخزن و دیوار نباید کمتر از 0.5 متر باشد. مخزن ممنوع است به شدت لرزش یا ضربه.
5. هنگامی که به عنوان فشار آتش فشار یا تجهیزات تامین آب فشار مانند پمپ مکرر پمپ شروع به کار می شود، باید دستورالعمل های فشار گاز مخزن را به سرعت بررسی کنید.
6. مخزن پر از گاز نمی تواند حاوی روغن باشد تا از دیافراگم لاستیکی برای پیشگیری از پیر شدن جلوگیری شود.


3. محصولات سری دیافراگم مخزن تحت فشار

کارخانه ما عمدتا در مخزن دیافراگم محصولات مخزن عبارتند از: آتش اتوماتیک ثابت فشار آب عرضه تجهیزات، تجهیزات تامین آب فشار آتش، تجهیزات فشار آب تحت فشار فشار آتش، تجهیزات آتش نشانی فوم آتش، تجهیزات تامین آب خودکار، بدون فشار منفی مستقیم DL، CDL، CDLF، LSG، LSW، QW، AS، QJ، LG و سایر انواع پمپ آب. تجهیزات تامین آب، فولاد ضد زنگ، دیوار گالوانیزه ترکیب تجهیزات تامین آب، کیفیت محصول با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش برای این شرکت شهرت خوبی به دست آورد.

4. معرفی مناسب گاز نیتروژن در مخزن فشار دیافراگم

تولیدکنندگان مخازن دیافراگم دیافراگم شانگهای در تولید کامل تولید پوسته مخزن فشار، پس از نصب کیسه هوا باید به دیافراگم نوع فشار قبل از اتهام گاز، تولید کنندگان عمومی عمدتا با هوای فشرده پر می شود؛ بعضی از تولید کنندگان نیز با نیتروژن، نیتروژن نسبت به هوا پر شده است. سعید هنوز قیمت نسبتا بالا است، قیمت نیتروژن بستگی به خلوص نیتروژن، فشار، حالت تحویل دارد. نیتروژن صنعتی و گسترش نیتروژن خلوص بسیار زیاد است؛ سطح فشار نیز متفاوت است حمل و نقل خط لوله و گاز بطری بسیار متفاوت است. ارزان ترین خط لوله برای حمل و نقل نیتروژن صنعتی تا زمانی که چند سنت متر مکعب است، گران ترین نوشیدنی با کیفیت بالا بطری فوق العاده بالا در حدود چند صد دلار متر مکعب است. بنابراین چیپ دیافراگم مخزن پر شدن نیتروژن چیست؟
1 نیتروژن یک گاز بی رویه است که 78 درصد از حجم هوا را بوسیله افزایش دما ایجاد می کند که به دلیل افزایش حجم آن تغییرات بسیار کوچکی در نیتروژن تابستان می تواند فشار مخزن فشار دیافراگم را تثبیت کند، در نتیجه کاهش کپسول پشت سر هم ؛
2 خواص شیمیایی نیتروژن فعال نیست، تغییر دما مشخص نیست، دیواره مخزن تابستان چسبیده نمی شود، تولید می کند، به طوری که دیوار مخزن خشک و تمیز نگه دارید؛
3 نیتروژن می تواند مخزن دیافراگم نوع خود را برای مدت زمان طولانی برای حفظ فشار داخلی استاندارد در ثبات شبکه لوله پمپ تجهیزات؛
4 آب در مخزن فشار هوا و دیواره مخزن فشار هوا ناشی از خوردگی اکسیداتیو است، نیتروژن از کیسه های هوا محافظت می کند و مخزن فشار خوردگی و زنگ نمی کند، به طوری که تضمین هوای بهتر را فراهم می کند؛
5 تراکم هوا، دماي اثر بزرگتري خواهد بود و به علت رديابي نيتروژن، فشار مخزن فشار شما پايدارتر مي شود. نیتروژن در درمان نیتروژن فلز؛ فرآیند تولید کابل از حفاظت از نیتروژن؛ محصولات الکترونیکی، پزشکی، پتروشیمی و دیگر جنبه های کاربرد فراوان است.

5. پارامتر

قطر (میلی متر) فشار (MPA) ارتفاع کامل (میلی متر) ضخامت (میلی متر) ظرفیت کل (متر مکعب) حجم قابل تنظیم (L) قطر خروجی (میلی متر)
400 1 1230 3.5 0.09 30 50
1.6 5 50
600 0.6 1720 3.5 0.32 90 50
1 4.5 50
1.6 7 50
800 0.6 2230 4 0.77 217 100
1 6 100
1.6 6 100
1000 0.6 2370 5 1.28 400 100
1 7 100
1.6 7 100
1200 0.6 2741 6 2.2 677 100
1 6 100
1.6 8 100
1400 0.6 2969 6 3.3 970 100
1 6 100
1.6 9 100


اطلاعات تماس
Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

تماس با شخص: Lisa Lee

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات