کارخانه کشتی تجهیزات Fengxian شانگهای

ساخت هوشمندانه با شکوه، ایجاد یک مارک سنتنیال

خانه محصولاتمخازن ذخیره آب فولادی

مخازن مخزن آب مخزن سفارشی، مخزن ذخیره آب آب گرم فولاد ضد زنگ 232psi

مخازن مخزن آب مخزن سفارشی، مخزن ذخیره آب آب گرم فولاد ضد زنگ 232psi

  • مخازن مخزن آب مخزن سفارشی، مخزن ذخیره آب آب گرم فولاد ضد زنگ 232psi
مخازن مخزن آب مخزن سفارشی، مخزن ذخیره آب آب گرم فولاد ضد زنگ 232psi
جزئیات محصول:
محل منبع: شانگهای چین
نام تجاری: Shenjiang
گواهی: ISO BV SGS CE ASME
شماره مدل: SJ-2.0-1.0
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا برای هر مخزن
زمان تحویل: 15 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: D / A، D / P، L / C، T / T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000 مجموعه یک ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فولاد کربن دوره: 1585 گالون
فشار: 232 پیکسلی درجه حرارت: 110 درجه
گرایش: عمودی قطر: 1400 میلیمتر
رنگ: سبز یا مشتری مورد نیاز است مجموعه کامل: کمپرسور هوا
برجسته:

مخازن ذخیره سازی آب فولادی ضد زنگ

,

مخازن ذخیره سازی آب فولادی گالوانیزه

1. برنامه

گیرنده های هوا ما با کمپرسورهای هوا برای ذخیره سازی و بهبود عملکرد سیستم های هوا استفاده می شود. ظرفیت ذخیره سازی با فشار و حجم مناسب هنگامی که خروجی کمپرسور نرمال در هنگام استفاده از حداکثر مصرف تجاوز می کند. همراه با کاهش رطوبت و روغن نفوذ هوا، موجب کاهش ضربان قلب در سیستم در هنگام استفاده از پیک می شود و طول عمر کمپرسور را افزایش می دهد.

گیرنده های هوا به عنوان رگ های بافر عملکردهای نوسانات فشار در یک سیستم هوای فشرده را عمل می کنند. حجم اضافی هوای فشرده به کمپرسور اجازه می دهد تا تنها زمانی که تقاضا رسیده است، برش را کاهش دهد و گیرنده هوا به ظرفیت پر شود. هوا در داخل گیرنده می تواند پس از درخواست مورد نیاز باشد.

2. تکنولوژی استاندارد

بازرسی مخازن گاز از فنی بیشتر. چنین استانداردهای عبارتند از: استانداردهای محصول، استانداردهای فرآیند، استانداردهای مواد، مواد، استانداردهای آزمایشگاهی، استانداردهای پذیرش مواد، استانداردهای قطعات، استانداردهای آزمایش فرایند کیفیت. آمار نادرست، حدود 20 بیشتر از کشور ما. این استانداردها مجموعه ای از پارامترهای فنی و استانداردهای کیفیت و ویژگی های کیفیت محصول است که اندازه گیری کیفیت محصول است. در چین، چنین استانداردهای، GB (GB)، استاندارد خط (JBYB)، و استانداردهای سازمانی.

3. ساختار فناوری

بار اصلی مخزن گاز فشار گاز داخلی، بار باد و عمل لرزه ای است. فشار باد باید در بار باد در نظر گرفته شود. ضریب بار باد باد کربن با فشار بالا به طور کلی مطلوب 0.30 ~ 0.35 است. عمل لرزه ای افقی مخزن مرطوب شامل نیروی لرزه ای تولید شده توسط سینک و وزن هر برج و فشار هیدرودینامیکی ناشی از ارتعاش آب در مخزن می باشد. عمل لرزه ای افقی مخزن خشک شامل نیروی لرزه ای تولید شده توسط وزن سیلندر و وزن پیستون می شود. محاسبه بار برف برای فکر کردن به لحظه غیر عادی ناشی از انباشت محلی برف در بالای مخزن.

مخزن گاز نام تجاری Shenjiang انواع استانداردهای عالی است.

4. احتیاط های ایمنی مخزن گاز

A. پوشش با پوشش

پایبندی به مخزن اثبات خوبی از محیط کار مواد مواد کانتینری خوردگی است، می تواند رنگ، اسپری و یا پوشش داده شده و پوشش برای متوقف کردن، برای جلوگیری از رسانه ها در خوردگی ظرف.
فرض بر این است که پوشش آسیب دیده است، محیط کاری به طور مستقیم با دیواره عروق برای تولید خوردگی تماس می گیرد. برای نگه داشتن پوشش ناپیوسته، همیشه مطمئن شوید که آیا ضد انعقاد، و یا در بارگیری و نصب ظرف زمانی که attachment scraped یا سقوط کرد. توجه کنید که آیا ترک خوردگی یا جوش های برنزه می تواند پدیده را نابود کند. متوجه شد که آسیب لایه خوردگی تانک، باید بعد از تعمیر به سرعت از آن استفاده شود.


B. حذف عناصر خوردگی شیمیایی

تنها در شرایط خاصی در مواد شیمیایی مواد شیمیایی مواد شیمیایی مواد شیمیایی خوردگی، برای تلاش برای از بین بردن این می تواند باعث ایجاد مخزن گاز مواد شیمیایی مواد شیمیایی خوردگی.
مانند مخزن گاز پر شده با اکسیژن، اغلب به علت اکسیژن با آب بیشتر در انتهای آب ظرف، آب و اکسیژن رابط خوردگی جدی خوردن. برای جلوگیری از چنین خوردگی موضعی، بهتر است انحصاری اکسیژن باشد، یا در ظرف در طول عملیات ظرف غالبا آب را تخلیه می کند.
پوسته قلیایی مخزن فولادی با غلظت و غنی شدن محلول قلیایی در شرایط غیرطبیعی (از جمله تجهیزات و شرایط فرایند) ایجاد می شود. بنابراین، مخزن تحت فشار حاوی قلیایی رقیق شده در محدوده باید اقدامات لازم را برای از بین بردن امکان تولید قلیا رقیق کند. شرایط کنسانتره مانند قبول نشت، دیواره کانتور خشن یا حضور زنگ و سایر مواد متخلخل.
در فرآیند عملیات مخزن فشار، برای از بین بردن قطره فنر فشار، اجرا نه تنها پس زدن مواد خام و انرژی، آلودگی محیط کار، بلکه همچنین اغلب باعث خوردگی دستگاه ظروف فشار، جدی باعث آسیب به ظرفیت می شود.


C. نگهداری مخزن گاز هنگام غیر فعال کردن

این نظریه ثابت می کند که بسیاری از حوادث مخزن گاز ناشی از نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری در طول عملیات تعلیق است. به یک معنی، یک مخزن گاز ضعیف نگهدارنده در طول دوره غیر فعال کردن سریعتر از استفاده معمول از ظرف است، که به دلیل این واقعیت است که غیر فعال کردن مخزن فشار نه تنها توسط باقی مانده در کانتینر خوردن خوراک توسط جو در جو، آب با آب به مقدار خاصی اشباع نشده است، بخار آب از هوا به یک فیلم آب برای پوشش سطح مخزن چسبیده می شود. فرض بر این است که سطح فلز خشن است یا سطح با گرد و خاک، خاک و یا آسیب به پوشش متصل است، بخار آب بیشتر در این قسمت از مخزن رسوب کرده و تجمع پیدا می کند. نیتروژن، اکسیژن و دیگر ناخالصی های گاز در هوا و دی اکسید گوگرد، اکسید نیتروژن، کلرید هیدروژن و غیره می تواند در فیلم آب حل شود تا محلول الکترولیت تولید شود که شرایط خوردگی الکتروشیمیایی دارد. شرایطی که بر خوردگی تاثیر می گذارد ابتدا درجه حرارت و رطوبت جو است و سپس ترکیبات ناخالصی و محتوای آن در هوا، ترکیب شیمیایی ماده دیواره مخزن، زبری سطح دیوار ظرف و آلودگی است.

5. عملکرد

1. ذخیره انرژی (برای نیازهای اضطراری)

2. فشار پایدار

3. سهولت تأثیر پالس در تجهیزات گاز

4. برای رسوب آب، گریس و گرد و غبار در هوا

5. تداوم و ثبات تجهیزات برای خروجی گاز را بهبود بخشد

6. کمترین زمان شروع کمپرسور را کاهش دهید، عمر آن را افزایش دهید

6. فرایند تولید

1. خیاطی، مارک کردن و برش 2. ساخت و جوشکاری a. سوراخ ب بزنید پانل فشرده c ستون بندی d جوش الکترونیکی نصب F جوش محصور 3. درمان سطح a. برای فولاد کربن (1) انفجار شن و ماسه (2) آغازگر (برای 2 بار) (3) کت Finishing b. برای فولاد ضد زنگ (1) انفجار شن و ماسه OR (2) پرداخت

7. مشخصات شرکت

کارخانه تجهیزات کشتی شانگهای Fengxian در سال 1982 تاسیس شد، و متخصص در طراحی و تولید انواع مخازن تحت فشار. ما در صنایع دارای مشخصات بالا هستیم. و در سال 1998، نام تجاری "Shen Jiang" را ثبت کردیم. مخازن فشار ما به طور گسترده ای در صنایع نفت، شیمیایی، الکترونیکی، خودرو، انرژی، معدن، داروسازی و دیگر صنایع استفاده می شود. به دنبال همکاری با شما در قدرت فزاینده شرکت ما باشید.

اطلاعات تماس
Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

تماس با شخص: Lisa Lee

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات