کارخانه کشتی تجهیزات Fengxian شانگهای

ساخت هوشمندانه با شکوه، ایجاد یک مارک سنتنیال

خانه محصولاتمخزن فشار دیافراگم

دیافراگم جهت افقی مخزن آب تحت فشار عالی تعویض پذیری

دیافراگم جهت افقی مخزن آب تحت فشار عالی تعویض پذیری

  • دیافراگم جهت افقی مخزن آب تحت فشار عالی تعویض پذیری
دیافراگم جهت افقی مخزن آب تحت فشار عالی تعویض پذیری
جزئیات محصول:
محل منبع: شانگهای چین
نام تجاری: Shenjiang
گواهی: ISO BV SGS CE ASME
شماره مدل: SJ-2000-47
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا برای هر مخزن
زمان تحویل: 15 روز پس از پرداخت
شرایط پرداخت: D / A، D / P، L / C، T / T، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 2000 مجموعه یک ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
ماده: فولاد کربن فشار: 1.0 MPa
درجه حرارت: 80 درجه گرایش: افقی
ضخامت: 6mm قطر: 800 میلیمتر
ارتفاع: 2230 میلیمتر رنگ: آبی یا به عنوان مشتری مورد نیاز است
برجسته:

مخزن فشار مثانه

,

جایگزینی مخزن فشار

1. استفاده روزانه از مخزن فشار دیافراگم

تجهیزات تامین آب مخزن دیافراگم استفاده از تنش هوا فشرده به آب به نقطه آب تجهیزات عمومی تامین آب است. برای پاسخگویی به تمام جنبه های تولید زندگی، نیازهای زندگی آب به صورت خودکار تامین می شود. تجهیزات فشار از زمان تولد تا کنون، پس از کنترل دستی، کنترل مکانیکی و الکتریکی، کنترل الکترونیکی، کنترل خودکار اتوماتیک کنونی، نشان دادن یک نیرومندی قوی است. با تکنولوژی ضد خوردگی مینای دندان، فولاد طبیعی و فولاد ضد زنگ و سایر مواد جدید، تجهیزات تامین آب فشار هوا بیشتر با حفاظت از محیط زیست مردم، مفهوم صرفه جویی در مصرف انرژی زندگی می کنند.


2. علل آسیب کپسول فشار هوا دیافراگم

مخزن نوع دیافراگم ساخته شده از پوسته فولادی، دیافراگم لاستیکی تشکیل شده از دستگاه های ذخیره انرژی است. دیافراگم لاستیکی ظرفیت آب و محفظه هوا را کاملا جدا می کند. هنگامی که فشار آب خارج شده به لایه ای از مخزن نوع دیافراگم پر می شود، هوا پر شده در مخزن فشرده می شود و حجم گاز فشرده می شود و فشار افزایش می یابد. انرژی، گسترش فشرده گاز می تواند لاستیک در فشار دیافراگم خارج از مخزن باشد.

گاهی اوقات ممکن است شرایط بی ثباتی مخزن نوع دیافراگمی را تجربه کنیم، معمولا مشکل به این علت است که کیسه هوای مخزن آسیب دیده و نیاز به جایگزینی کیسه هوا است.

دلیل اصلی خسارت دیافراگم مشکل فشار هوا در دیافراگم است. برخی از مخازن جدید فشار به سایت سایت، هیچ کس مراقبت از ذخیره سازی تصادفی، ممکن است باعث می شود که دهان قابل انعطاف عمدا unscrewed. همچنین در فرآیند نصب، هیچ قصد برای تخلیه گاز وجود ندارد. و برخی از کیفیت اصلی کیسه هوا ضعیف بود، دیوار مخزن جوش در نشت، و بنابراین نصب، پمپ فشار ده دوازده، گاز به فشار اساسی داد. در این زمان، شیشه یک مخزن آب ایجاد کرد، نقش تنظیمات را بازی نکرد.

راهنمایی دیافراگمی جایگزین را نمایش دهید: برای دیافراگمهای خوب، با توجه به فشار مخزن فشار دیافراگم و فشار پمپ، برای تنظیم مقدار نقطه تعادل مطمئن شوید که پیچ و مهره های بالا و پایین را سفت کنید. سپس پس از جایگزینی کیسه هوا هوا با فشار هوا با صابون و آب در دهان پیچ و جوش مکرر اسمیر، تزریق می شود، بررسی کنید که آیا آن را نشت.

3. توصیه های انتخاب برای مخزن فشار دیافراگم، تجهیزات تنظیم کننده تقویت کننده آتش

1. سیستم تنظیم کننده فشار مخزن فشار مخزن دیافراگم بهتر از نوع خانه است. در خانه با پمپ تقویت کننده پایین کم، انتخاب فشار مخزن فشار هوا به اندازه کافی کوچک است، حجم زیادی از آب تنظیم شده، هزینه های ساخت و ساز و هزینه های عملیاتی پمپ تقویت کننده را کاهش می دهد. اما در انزوا در خانه، مشکلات کاهش نویز.
2. اگر چه حجم کل دیافراگم می تواند کوچکتر باشد، اما افزایش مصرف پمپ تقویت کننده، مصرف پمپ تقویت کننده کاهش می یابد.
3. با استفاده از تجهیزات فشار و فشار، سیستم تامین آب آتش نشانی، روند آتش سوزی عمدتا توسط مخزن آب بالاست، تجهیزات تنظیم کننده را افزایش می دهد، پمپ آتش نشانی عادی است. در صورت آتش سوزی، سیستم تنظیم کننده تقویت به زودی زنگ می زند و پمپ آتش را آغاز می کند. به طوری که نقش مخزن آب بالا فقط برای رفع پمپ آب تحت فشار در مخزن آب آب است و سیستم تامین آب موقت فشار بالا را در نقش مخزن آب بالا از دست داده است. حجم آن را می توان به ارزش کاوش کاهش داد.
4. محاسبه ارزش مطلق فشار، انتخاب تجهیزات استفاده از فشار سنج، باید توجه به تبدیل شود.
5. طراحی معماری برای راحتی تعمیر مجدد مخزن فشار دیافراگم دستگاه تنظیم فشار فشار تحت فشار، اغلب دو مخزن آب بالا قرار داده، طراحی باید اقدامات لازم برای اطمینان از اینکه دستگاه تنظیم کننده آتش تقویت همیشه می تواند به درستی کار می کنند. اگر مخزن آب بالا برای آتش، به اشتراک گذاری زندگی، توجه به لوله مکش پمپ تقویت کننده باید در زیر سطح آب آتش قرار گیرد.
6. در طراحی آتش ساختمان بلند، فشار استاتیک سیستم حفاظت آتش باید به هدایت پمپ تنظیم کننده توجه داشته باشد. اگر ارتفاع ساختمان (بین زیرزمین و مخزن آب بالا) به همراه سر پمپ رگولاتور بیش از /٪ m، پارتیشن سیستم آتش نشانی تامین آب.
7. دستگاه تنظیم کننده تقویت کننده مخزن نوع دیافراگم می تواند به عنوان غیر جذب کننده با یک دستگاه تامین آب پمپ شیر آتش نشانی پایین استفاده شود، خروجی دستگاه تنظیم کننده باید به خروجی پمپ آتش متصل شود تا لوله بین لوله را چک کند که برای اطمینان از اینکه پمپ آتش در هر زمان برای شروع.

4. معرفی مناسب گاز نیتروژن

تولیدکنندگان مخازن دیافراگم دیافراگم شانگهای در تولید کامل تولید پوسته مخزن فشار، پس از نصب کیسه هوا باید به دیافراگم نوع فشار گاز قبل از اتهام داده می شود، تولید کنندگان عمومی عمدتا با هوای فشرده پر می شود؛ بعضی از تولید کنندگان نیز با نیتروژن، نیتروژن نسبت به هوا پر شده است. سعید هنوز قیمت نسبتا بالا است، قیمت نیتروژن بستگی به خلوص نیتروژن، فشار، حالت تحویل دارد. نیتروژن صنعتی و گسترش نیتروژن خلوص بسیار زیاد است؛ سطح فشار نیز متفاوت است حمل و نقل خط لوله و گاز بطری بسیار متفاوت است. ارزان ترین خط لوله برای حمل و نقل نیتروژن صنعتی تا زمانی که چند سنت متر مکعب است، گران ترین نوشیدنی با کیفیت بالا بطری فوق العاده بالا در حدود چند صد دلار متر مکعب است. بنابراین چیپ دیافراگم مخزن پر شدن نیتروژن چیست؟

1 نیتروژن یک گاز بی رویه است که 78 درصد از حجم هوا را بوسیله افزایش دما ایجاد می کند که به دلیل افزایش حجم آن تغییرات بسیار کوچکی در نیتروژن تابستان می تواند فشار مخزن فشار دیافراگم را تثبیت کند، در نتیجه کاهش کپسول پشت سر هم ؛
2 خواص شیمیایی نیتروژن فعال نیست، تغییر دما مشخص نیست، دیواره مخزن تابستان چسبیده نمی شود، تولید می کند، به طوری که دیوار مخزن خشک و تمیز نگه دارید؛
3 نیتروژن می تواند مخزن دیافراگم نوع خود را برای مدت زمان طولانی برای حفظ فشار داخلی استاندارد در ثبات شبکه لوله پمپ تجهیزات؛
4 آب در مخزن فشار هوا و دیواره مخزن فشار هوا ناشی از خوردگی اکسیداتیو است، نیتروژن از کیسه های هوا محافظت می کند و مخزن فشار خوردگی و زنگ نمی کند، به طوری که تضمین هوای بهتر را فراهم می کند؛
5 تراکم هوا، دماي اثر بزرگتري خواهد بود و به علت رديابي نيتروژن، فشار مخزن فشار شما پايدارتر مي شود. نیتروژن در درمان نیتروژن فلز؛ فرآیند تولید کابل از حفاظت از نیتروژن؛ محصولات الکترونیکی، پزشکی، پتروشیمی و دیگر جنبه های کاربرد فراوان است.

محصولات سری 5 مخزن فشار دیافراگم

کارخانه ما عمدتا در مخزن دیافراگم محصولات مخزن عبارتند از: آتش اتوماتیک ثابت فشار آب عرضه تجهیزات، تجهیزات تامین آب فشار آتش، تجهیزات فشار آب تحت فشار فشار آتش، تجهیزات آتش نشانی فوم آتش، تجهیزات تامین آب خودکار، بدون فشار منفی مستقیم DL، CDL، CDLF، LSG، LSW، QW، AS، QJ، LG و سایر انواع پمپ آب. تجهیزات تامین آب، فولاد ضد زنگ، دیوار گالوانیزه ترکیب تجهیزات تامین آب، کیفیت محصول با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش برای این شرکت شهرت خوبی به دست آورد.

6 پارامتر

قطر (میلی متر) فشار (MPA) ارتفاع کامل (میلی متر) ضخامت (میلی متر) ظرفیت کل (متر مکعب) حجم قابل تنظیم (L) قطر خروجی (میلی متر)
400 1 1230 3.5 0.09 30 50
1.6 5 50
600 0.6 1720 3.5 0.32 90 50
1 4.5 50
1.6 7 50
800 0.6 2230 4 0.77 217 100
1 6 100
1.6 6 100
1000 0.6 2370 5 1.28 400 100
1 7 100
1.6 7 100
1200 0.6 2741 6 2.2 677 100
1 6 100
1.6 8 100
1400 0.6 2969 6 3.3 970 100
1 6 100
1.6 9 100

اطلاعات تماس
Shanghai Fengxian Equipment Vessel Factory

تماس با شخص: Lisa Lee

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما
سایر محصولات